niedziela, 8 kwietnia 2018

Share Week 2018 - 3 blogi, które polecamy

Miesiąc blogowy już trwa, więc korzystamy z okazji i bierzemy udział w Share Weeku 2018. To nasz pierwszy raz ;)


Nasze wspólne polecenie:

Spider's Web
To już bardzo znany i rozwinięty blog z całą redakcją. Jest to dla nas skarbnica wiedzy na interesujące nas obie tematy. Polecamy zajrzeć ;)Polecenie Weroniki:

Ja oczywiście muszę polecić blog z paznokciami ;) Nie jest tu pewnie zaskoczeniem, że wybieram Snaily! Żaneta wrzuca posty często, regularnie i zawsze są one dopracowane. Zdjęć jest mnóstwo, ale treści również dużo, a ja właśnie tak lubię. I co ważne, są to w większości ręcznie malowane, różnorodne tematycznie zdobienia wykonane tradycyjnymi lakierami.

Polecenie Tereski:

A ja się wyłamię i nie polecę bloga z rękodziełem :P Niestety muszę się przyznać, że praktycznie nie ma bloga, którego czytałabym regularnie... Ale jest kilka do których stale wracam i wtedy staram się nadrabiać wszystko, co mnie interesuje. Jednym z nich jest wybrana przeze mnie Szkoła Dam.

Wybrałam właśnie ten blog, bo można na nim poczytać o lifestylu, ale takim zupełnie innym, równoległym do szarej współczesności. Hal zachęca w swoich wpisach do poszukiwania w życiu piękna oraz jakości i pobudza czytelniczki do rozwoju... Ważne dla mnie jest to, że u niej na blogu savoir-vivre, to nie jest coś co ogranicza, ale wręcz przeciwnie, poszerza nasze perspektywy. Na koniec dodam, że nie ze wszystkim na jej blogu trzeba się zgadzać, ale na pewno warto poczytać :)Trudno było nam wybrać tylko 3 blogi, więc dorzucamy tu jeszcze kilka naprawdę fajnych bez opisu: Lakiernia Pulinki, Barbrafeszyn, Jagodowa, Lazurkowa Sztuka, Ubieraj się klasycznie, Joanna Glogaza


Znacie te blogi? Bierzecie udział w Share Weeku?


Jeśli chcesz, polub nas na Facebooku. Tam pojawiają się informacje o nowych postach. Ale dużo aktywniejsze jesteśmy tu -> nasz profil na Instagramie 

2 komentarze:

 1. Zaskoczył mnie blog Szkoła Dam, nigdy wcześniej nie spotkałam się z tego typu blogiem, autorka miała dobry pomysł :)
  Nie spodziewałam się, że ten miesiąc będzie blogowy :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fajnie, że coś z naszych poleceń Cię zaciekawiło ;)
   Hmm, a to źle? :D Chyba będzie ciekawie? ;)

   Usuń

Czytamy wszystkie komentarze i odpowiadamy na nie.
Zaglądamy na blogi osób komentujących.
Trafimy bez problemu na Twój blog, więc nie wklejaj linków pod inspiracjami. Przedstawić się i zostawić link możesz tutaj - Przedstaw się. Poza tym link do Twojego wpisu może trafić do naszej inspiracji. Sprawdź zakładkę Twórz z nami.
Nie wymieniamy się obserwacjami. Obserwujemy blogi, które podobają się przynajmniej jednej z nas.

Facebook
Polub nas na Facebooku!