Twórz z nami


Nie tylko my inspirujemy Ciebie, ale także Ty możesz zainspirować nas i innych czytelników bloga!

Jak to możliwe?

Po pierwsze możesz zaproponować nam temat miesiąca. Najlepiej zrób to w komentarzu poniżej. Obiecujemy regularnie sprawdzać, czy pojawiły się nowe pomysły i brać je pod uwagę. ;)

Możesz również napisać w dowolnym poście z aktualnie trwającego miesiąca pomysł na konkretny wpis do wybranej przez nas tematyki. Znasz jakieś inspirujące miejsce związane z aktualnie trwającą serią miesiąca, które powinnyśmy zrecenzować? Masz świetny pomysł na paznokcie lub DIY? Twój ulubiony film lub książka idealnie pasują do wybranej przez nas tematyki? Koniecznie nam o tym napisz.

Poza tym bierz udział w miesiącach tematycznych! Napisz na swoim blogu tekst, zrób paznokcie, rękodzieło... Dosłownie cokolwiek, co przyjdzie Ci do głowy związanego z aktualnie trwającym miesiącem tematycznym ;) Zrób post u siebie i  napisz nam o tym w komentarzu. Możesz również wysłać nam jakiś swój archiwalny wpis, jeśli czujesz, że idealnie wpasowuje się on w wybrany motyw!

Linki do takich postów umieszczamy zbiorczo w podsumowaniu miesiąca. Dołączamy krótki opis i zdjęcie, więc nie tylko dobrze wpływa to na pozycjonowanie, ale możesz również zyskać nowych czytelników! Miło by nam było, gdybyś dodała do takiego postu nasz banerek miesiąca i podlinkowała go do podsumowania lub ogłoszenia danego miesiąca tematycznego, ale nie jest to obowiązkowe ;)

Każdy miesiąc tematyczny to doskonała okazja, żeby postawić sobie nowe wyzwanie i zainspirować innych!

Oczywiście, jeśli jakkolwiek Cię natchnęłyśmy, możesz nas również oznaczyć na Instagramie i Facebooku, gdzie jesteśmy oczywiście jako @werterownia. Zachęcamy również do dodania # danego miesiąca ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Czytamy wszystkie komentarze i odpowiadamy na nie.
Zaglądamy na blogi osób komentujących.
Trafimy bez problemu na Twój blog, więc nie wklejaj linków pod inspiracjami. Przedstawić się i zostawić link możesz tutaj - Przedstaw się. Poza tym link do Twojego wpisu może trafić do naszej inspiracji. Sprawdź zakładkę Twórz z nami.
Nie wymieniamy się obserwacjami. Obserwujemy blogi, które podobają się przynajmniej jednej z nas.

Facebook
Polub nas na Facebooku!