Twórz z namiNie tylko my inspirujemy Ciebie, ale także Ty możesz zainspirować nas i innych czytelników bloga!
Jak to możliwe?

Po pierwsze możesz zaproponować nam temat inspiracji. Najlepiej zrób to w komentarzu poniżej. Obiecujemy regularnie sprawdzać, czy pojawiły się nowe pomysły i brać je pod uwagę. ;)

Po drugie możesz inspirować poprzez hasztag na Instagramie #werterownia_inspiruje. Dodawaj inspirujące zdjęcia i oznaczaj nas na nich. Jeśli przeczytasz książkę, którą polecimy, dodaj jej zdjęcie! Jeśli wykonasz paznokcie lub diy, inspirując się naszym pomysłem, oznacz nas @werterownia i dodaj #werterownia_inspiruje. Stwórzmy razem najbardziej inspirujące miejsce na Instagramie!Po trzecie twórz z nami inspiracje. W każdym wpisie znajduje się miejsce na Twoją pracę zainspirowaną danym tematem.

Przykład 1:
Opublikowałyśmy właśnie inspirację Francją. Masz już wykonane i opublikowane paznokcie z wieżą Eiffla (a może jakieś diy?) na blogu, więc wysyłasz nam na adres werterownia@gmail.com link do wpisu wraz ze zdjęciem. W ciągu kilku dni dorzucimy Twoje dzieło do naszej inspiracji!

Przykład 2:
Opublikowałyśmy właśnie inspirację psami. Zainspirowałyśmy Cię do obejrzenia filmu z psiakiem w roli głównej. Piszesz recenzję na swoim blogu i wysyłasz nam na adres werterownia@gmail.com link do wpisu (wraz ze zdjęciem). W ciągu kilku dni dorzucimy link do Twojej recenzji do naszej inspiracji!

Wysyłając nam e-mail, wyrażasz zgodę na publikację nazwy bloga, tytułu wpisu, wysłanego zdjęcia oraz linku w danej inspiracji. Nigdy nie będziemy posługiwać się Twoim zdjęciem poza daną inspiracją, gdzie w jasny sposób zostanie wskazany autor fotografii.

Możesz zerknąć jak to w praktyce wygląda w dowolnej inspiracji. :)

Co zyskujesz?

Przede wszystkim inspirujesz innych i motywujesz nas do działania. ;) Poza tym inni chętnie wpadną do Ciebie przez opublikowany przez nas link.

Będzie nam ogromnie miło, jeśli wrzucisz gdzieś u siebie na blogu, Facebooku lub Instagramie banerek, że inspirujesz się z nami. Dzięki temu zachęcisz innych do tworzenia i bycia kreatywną osobą. :) Nie jest to wymagane, ale będzie nam bardzo miło.


A tutaj dwie wersje banerka. Możecie go sobie oczywiście zmniejszyć. :PBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Czytamy wszystkie komentarze i odpowiadamy na nie.
Zaglądamy na blogi osób komentujących.
Trafimy bez problemu na Twój blog, więc nie wklejaj linków pod inspiracjami. Przedstawić się i zostawić link możesz tutaj - Przedstaw się. Poza tym link do Twojego wpisu może trafić do naszej inspiracji. Sprawdź zakładkę Twórz z nami.
Nie wymieniamy się obserwacjami. Obserwujemy blogi, które podobają się przynajmniej jednej z nas.

Facebook
Polub nas na Facebooku!