niedziela, 30 kwietnia 2017

Inspiracja kolorem różowym

Dawno nie było tutaj inspiracji jakimś kolorem. Dzisiaj przygotowałyśmy więc różową inspirację. Mamy nadzieję, że znajdą się tutaj fani tej barwy. ;)

W inspiracji kolorem różowym czekają na Was trzy propozycje różowych paznokci, recenzja poradnika o różowej okładce, ozdobna (oczywiście różowa) doniczka, a także różowe zdjęcia! 

Zapraszamy na różowe szaleństwo!Zdjęcia inspirowane kolorem różowym


różowe kwiaty werterownia

inspiracja kolorem różowym

zdjęcie róży w lusterku

różowy hiacynt

dwukolorowy kwiat


Recenzja "Jak chodzić na wysokich obcasach: wszechstronny poradnik dla młodych kobiet"

jak chodzić na wysokich obcasach


Poradnik powstał w 2006. Jego autorka, czyli Camilla Morton, jest angielską pisarką związaną z branżą modową. Poradnik nie skupia się tylko na chodzeniu na wysokich obcasach, ale dużą jego część stanowią informacje o wyglądzie, w tym o modnym ubieraniu się i butach. Ponadto można w nim znaleźć rozdziały dotyczące sprzątania, dbania o ogród, polityki czy nawet technologii.

Camilla Morton Jak chodzić na wysokich obcasach

Mamy mieszane uczucia po lekturze "Jak chodzić na wysokich obcasach".

Zaczniemy od zalet różowego poradnika.

Przede wszystkim, poradnik czyta się bardzo przyjemnie. Od początku wyczuwa się nieco żartobliwy styl autorki, który bardzo przypadł nam do gustu.

Wiele fragmentów w "Jak chodzić na wysokich obcasach" jest naprawdę zabawnych, np.:
"Jeśli Twój partner jest niższy niż Ty na najniższych obcasach, natychmiast go rzuć". Chociaż patrząc na podejście autorki do życia, nie jesteśmy pewne, czy był to żart...
Bardzo rozbawił nas, m.in. podrozdział o tym jak zmienić pieluchę albo fragment o wymianie koła w samochodzie.

Poza śmiesznymi, ale nieprzydatnymi zupełnie fragmentami, jest jednak kilka fajnych i sensownych rozdziałów, np. "Jak ubrać się w 5 minut (poważnie)".
Dowiedziałyśmy się też kilku nowych rzeczy. Zaciekawiło nas to, że Manolo Blahnik, czyli guru od szpilek, uważa, że idealny but powinien odsłaniać 2 kreski przedziałka między palcami... Nam się to zupełnie nie podoba. :D

Bardzo pozytywnie oceniamy też różową okładkę i szatę graficzną.

ilustracje z książki Jak chodzić na wysokich obcasach

Ogromną zaletą jest też to, że w rozdziale o polityce w polskim wydaniu dodano informacje o polskiej scenie politycznej, a nie zostawiono tylko oryginalne opisy partii czy polityków.

Przyszedł czas na wady poradnika "Jak chodzić na wysokich obcasach".

Naszym zdaniem poradnik przede wszystkim powinien być przydatny, a dopiero później zabawny czy umilający czas, a już od pierwszych stron rzuciło nam się w oczy, że ta lektura nie będzie dla nas zbyt użyteczna. Zdecydowanie nie jest to poradnik dla zwyczajnych ludzi. :P

Autorka od początku mocno akcentuje konieczność posiadania markowych produktów. Jest to nieco denerwujące, bo trudno dostrzec u niej jakiekolwiek zdroworozsądkowe argumenty. Nie każdy ma pieniądze na produkty od Diora czy Channel, a także nie każdy postrzega je jako coś lepszego od innych ("niemarkowych") rzeczy, podczas gdy twórczyni poradnika uważa odpowiednią metkę przy T-shircie za wyznacznik klasy czy kobiecości. Naszym zdaniem bycie damą niewiele ma wspólnego z zasobnością portfela. ;) Zgadzacie się z nami?
Zdecydowanie jest to poradnik dla kobiet bogatych, mających dużo wolnego czasu, aby leżeć i pachnieć, zatem nieszczególnie pasuje do powszechnie panujących w Polsce (i na świecie zapewne również) realiów.

recenzja poradnika dla kobiet - jak rozmawiać z krawcem

Ponadto po lekturze "Jak chodzić na wysokich obcasach" możemy mieć nieprzyjemne wrażenie, że każda dziewczyna zainteresowana swoim wyglądem jest pusta i skupiona na pieniądzach, a więc następuje utrwalenie krzywdzącego stereotypu. Co prawda kobieta według Camilli powinna dbać o siebie, mieć markowe ciuchy, ale także dowiedzieć się czegoś o ogładzie towarzyskiej i mieć pojęcie o technologii czy polityce, jednak w praktyce kwestie związane np. z komputerem są napisane tak, jakby czytelniczka była skończoną idiotką. Wiemy, że dobrych kilka lat temu obsługa internetu nie była aż tak powszechna, ale umieszczanie w poradniku instrukcji włączenia komputera (czyli wyjaśnienia jak i który przycisk nacisnąć) sugeruje, że typowa kobieta nie posiada zdolności do samodzielnego myślenia. Być może powinnyśmy odebrać instrukcję włączania komputera jako żart, a nie jako obrazę naszego intelektu... Niemniej taka instrukcja jest zabawna, ale zupełnie nieprzydatna.

domy i ogrody jak chodzić na wysokich obcasach

Denerwujące jest to, że autorka w wielu kwestiach narzuca czytelnikowi swoje zdanie, np. odnośnie opalenizny czy ubrań, które musi nosić.

Fragmenty dotyczące makijażu nie są zupełnie przydatne, a dobór podkładu na dłoni to już od dawna piętnowana praktyka.
Część informacji nie jest już aktualna - rozdział o polityce, o komputerach (Najnowsza wersja Windowsa to Windows XP). Wiele rozdziałów jest mało przydatnych, np. instrukcja tanga - każdy obecnie sięgnie po filmik w internecie zamiast uczyć się z tekstu bez obrazków i muzyki.

"Jak chodzić na wysokich obcasach" jest poradnikiem, z którego można wyciągnąć coś dla siebie, ale zalecamy potraktować go z dystansem. :)
Być może w 2006 roku lektura była bardziej sensowna, ale teraz - w 2017 roku - warto wypożyczyć tę książkę z biblioteki i przeczytać rozdziały: "Spotkanie z publicznością", "Dom i ogród", a także wybrane fragmenty "Ogłady towarzyskiej". Przy tej lekturze możecie się pośmiać i być może zmotywować do dbania o siebie. Nie dowiecie się jednak zbyt wiele.

recenzja poradnika jak chodzić na wysokich obcasach, zdjęcie ilustracji

Pierwsza propozycja - efekt potłuczonego szkła (shattered glass nail art) + tasiemka do zdobień 


1. Pomalowałam paznokcie dwiema warstwami różowego lakieru Essence the gel nr 10.

różowe paznokcie

essence różowy lakier

2. Nożyczkami pocięłam różową folię celofanową na małe kawałeczki.

folia celofanowa

folia celofanowa do paznokci

folia do paznokci


3. Nałożyłam na paznokcie w wybranych miejscach trochę bezbarwnego lakieru Essence i przykleiłam kawałki folii. Wszyscy straszą, że folia łatwo się odkleja i trzeba robić to bardzo dokładnie. Ja poprzyklepywałam rogi folii sondą do zdobień z bezbarwnym lakierem, ale nie starałam się jakoś szczególnie, a nic mi się nie odkleja.

przyklejanie folii celofanowej na paznokcie


4. Na małym palcu i kciuku ponaklejałam kawałki tasiemki do zdobień. Wydaje mi się, że to średnio komponuje się z folią, ale przynajmniej możecie zobaczyć dwa różne efekty :) Co ciekawe, te samoprzylepne kawałki tasiemki zaczęły się w niektórych miejscach odklejać już następnego dnia. Musiałam przyciąć je cążkami i było już w porządku.

tasiemka do zdobień do paznokci


5. Wszystkie paznokcie pokryłam grubą warstwą top coatu (Essence the gel)
Jak Wam się podobają paznokcie ozdobione różową tasiemką i różowa folia celofanowa?
Wybaczcie, że tak dużo zdjęć, ale ta folia mieni się cudownie i na każdym zdjęciu nieco inaczej.

ciekawy pomysł na różowe paznokcie

glass effect na paznokciach

tasiemka do zdobień na paznokciach

efekt potłuczonego szkła

shattered glass nail art

różowa folia celofanowa

różowe zdobienie paznokci z Werterownią

Werterownia maluje paznokcie na różowo

mieniące się paznokcie

folia celofanowa w zdobieniu paznokci

brzydkie zdjęcie paznokci

Druga propozycja - różowe paznokcie ze złotym brokatem


lakiery Essence i Golden Rose

Pierwsze zdobienie należało do wyjątkowo czasochłonnych, za to to jest bardzo szybkie i łatwe w wykonaniu! Na dwie warstwy różowego lakieru (Essence the gel nr 11) nałożyłam złoty lakier (Golden Rose WOW! 202). Różowe paznokcie z brokatem prezentują się tak: 

Różowy lakier Essence

Złoty brokatowy lakier Golden Rose WOW

Essence the gel nail polish 11


Trzecia propozycja - słodkie, różowe paznokcie z kokardkami


To zdobienie jest chyba tak samo proste jak druga propozycja.
Pomalowałam paznokcie lakierem OPI Hotter than You Pink.
Jest to różowy kolor z błękitną poświatą. Trudno mi opisać dokładnie ten efekt. Na ostatnim zdjęciu w słońcu widać ten specyficzny, chłodny blask.
Krycie tego lakieru nie jest najlepsze. Nałożyłam 3 warstwy, a uważny obserwator dostrzeże prześwitujące końcówki paznokci. Generalnie nie jestem zachwycona tym lakierem, choć poza kiepskim kryciem nie mogę mu nic zarzucić.

OPI Hotter than You Pink

różowy lakier OPI

różowy lakier w słońcu z poświatą

Nałożyłam naklejki wodne w kształcie kokardek. Całość oczywiście pokryłam to coatem od Essence. Jak Wam się podobają tak słodkie, różowe paznokcie? Dla mnie taki styl jest idealny, ale pewnie większość osób uzna go za dziecinny lub kiczowaty. :D

OPI Hotter than You Pink z naklejkami wodnymi

kokardki na różowych paznokciach

różowe paznokcie w kokardki


Czwarta propozycja - różowe holo

lakier Kabos Cosmetics nr 36

Jest to przepiękny różowy lakier z drobinkami holo. ;)
To oczywiście nie są jedyne różowe paznokcie na naszym Instagramie lub Facebooku, więc zachęcamy do poszukania innych propozycji.

Zapraszamy Was na recenzję tego różowego lakieru na Facebooku.
Za to na naszym Instagramie możecie obejrzeć filmik mieniącego się w słońcu holo.

Doniczka ozdobiona metodą decoupage


doniczka decoupage

Niestety nie mam tym razem dla Was zdjęć krok po kroku, bo ozdabiałam doniczkę na zajęciach, na których było bardzo mało czasu. Postaram się jednak wszystko dokładnie opisać. :)

Pomalowałam doniczkę brązową farbą akrylową i wysuszyłam ją suszarką (jeśli macie czas możecie poczekać aż wyschnie naturalnie).

decoupage werterownia

Następnie pomalowałam doniczkę specjalnym lakierem pękającym, znów wysuszyłam i nałożyłam białą farbę.

Kiedy farba schła, wycięłam wybrane wzory z serwetki i podzieliłam na najcieńsze warstwy.

doniczka decoupage różowy


Na suchą farbę przyłożyłam wybrane fragmenty i przy pomocy pędzla pokryłam zwykłym, niepękającym lakierem. Gdy wysechł, powtarzałam do uzyskania wystarczającego efektu.

diy ozdobiona doniczka różowy


Doniczka jest już gotowa. Będą w niej ładnie wyglądały nie tylko różowe kwiaty. Moim zdaniem ciekawie wyglądałaby w otoczeniu ziół na kuchennych parapecie, wprowadzając odrobinkę różu.
Lubicie technikę decoupage? ;)

diy zrób to sam, jak ozdobić doniczkę

jak zrobić decoupage na doniczce?

doniczka inspirowana kolorem różowymDziękujemy za przeczytanie postu z inspiracjami. Zachęcamy do wykonania własnych prac :) Podzielcie się z nami swoimi pomysłami, uwagami i pytaniami w komentarzach. Mamy nadzieję, że zainspirowałyśmy kogoś do skorzystania z naszych pomysłów :)

Wszystkie zdjęcia zostały wykonane przez nas. Zdjęcia książki także. ;)

Jeśli chcesz być na bieżąco, polub nas na Facebooku. Tam pojawiają się informacje o nowych postach.
Zapraszamy też do obserwowania naszego bloga i profilu na Instagramie :) 
Prosimy o umieszczanie propozycji na inspiracje pod spisem postów :) Dziękujemy!

62 komentarze:

 1. Paznokcie - wow, zdjęcia przepiękne. :)

  Poradnik chyba nie dla mnie. Wydaje mi się, że nie przypadł by mi do gustu, choć pewna na 100% nie jestem. :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy bardzo! :)
   Pewnie poradnik "Jak chodzić na wysokich obcasach" by Ci się nie spodobał, chociaż może niektóre fragmenty przypadłyby Ci do gustu.

   Usuń
  2. Też mi się wydaje. Na pewno jak gdzieś na jego trafię, to go z chęcią przeglądnę... ciekawe, czy w mojej bibliotece on by był. Chyba będę musiała się tego dowiedzieć.

   Usuń
  3. Warto sprawdzić, bo kupowanie go nie ma sensu. ;)

   Usuń
 2. Ten poradnik to tak na serio? Jeszcze ktoś go przetłumaczył?
  Jeśli Twój partner jest niższy niż Ty na najniższych obcasach, natychmiast go rzuć - no bo nie liczy się to, czy dobrze się czujesz z facetem, tylko czy nie jest przypadkiem niższy, jak jesteś na obcasach o.O
  Naszym zdaniem bycie damą niewiele ma wspólnego z zasobnością portfela. ;) Zgadzacie się z nami? - W 100% się z Wam zgadzam, nie sztuką jest się dobrze ubrać mając na koncie mnóstwo kasy, sztuką jest to zrobić małym budżetem :)
  umieszczanie w poradniku instrukcji włączenia komputera (czyli wyjaśnienia jak i który przycisk nacisnąć) - tego to nawet nie wiem jak skomentować :D
  dobór podkładu na dłoni - ja tak robię, ale w sumie dlatego, że wiem jakiego koloru potrzebuję, a zazwyczaj nie mam przy sobie lusterka, żeby zobaczyć kolor na zewnątrz ;)
  Mam nadzieję, że ten poradnik to jakiś żart, że nikt go nie pisał na poważnie :P

  Co do paznokci, to ten holoś jest piękny! Doniczka bardzo mi się podoba, ostatnio widziałam podobną w sklepie za jakieś duże pieniądze ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trudno nam stwierdzić, czy ten poradnik jest na serio. :D Może tak, ale niekoniecznie jesteśmy odpowiednią grupą odbiorców. :P
   Bardzo nam miło, że się z nami zgadzasz. ;)
   Co do podkładu - wiadomo! Weronika np. wie, który kolor jej pasuje i po prostu porównuje odcienie z różnych firm z tym odpowiednim właśnie na dłoni. Jednak trzeba pamiętać, że dłoń nie ma takiego koloru jak twarz. :)
   Z tego co się zorientowałyśmy, to ta autorka napisała jeszcze niejedną książkę. :D
   Dziękujemy bardzo!

   Usuń
 3. paznokcie bardzo ładne ;) a doniczka genialna!

  OdpowiedzUsuń
 4. Różowy <3 Piękne zdjęcia i piękne paznokcie :) A po poradnik na pewno nie sięgnę, dla mnie masakra jak takie rzeczy tam piszą xD A decoupage uwielbiam <3 Sama planuję się z tą techniką zapoznać w przyszłości :) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy bardzo. <3
   Zachęcamy do spróbowania swoich sił w technice decoupage i pozdrawiamy serdecznie!

   Usuń
 5. Wszystkie paznokciowe propozycje są świetne. Najbardziej podobają mi się dwie ostatnie wersje :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Uwielbiam różowy, dlatego i inspirację super, szczególnie paznokcie z holo <3

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękne zdobienie z wykorzystaniem folii :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki. Takie zdobienie jest dość czasochłonne, ale zachęcamy do wykonania. :)

   Usuń
 8. Poradnik raczej nie dla mnie:) pazurki ładne szczególnie te z folią :) a różowy hiacynty piękny!

  OdpowiedzUsuń
 9. Doniczka wygląda super a pazurki z kokardkami wyglądają uroczo!

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja jak zawsze zachwycam się paznokciami, i te z efektem rozbitego szkła są cudne;) Ten holo też bardzo fajny!:) Co do poradnika, to mam nadzieję że dziewczyny które go czytają, nie biorą niektórych rad na poważnie;p
  A decoupage bardzo mi się podoba, choć jeszcze nie próbowałam swoich sił w tej technice. Doniczka jest świetna i będzie pięknie zdobiła kuchnię;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękujemy!
   Też mamy nadzieję, że czytające go osoby traktują porady z przymrużeniem oka.
   Koniecznie spróbuj techniki decoupage. ;)

   Usuń
 11. Róż daje ogromne możliwości, szczególnie na pazurkach! TO jeden z najpopularniejszych kolorów (zaraz po czerwieni). Jak zawsze swoimi postami zachwycacie! Decoupage to genialna sprawa i przyznam szczerze, że gdybym nie miała już takiej ilości zainteresowań to na pewno bym się tym zajęła ;) Doniczka wygląda super :)

  Efekt szronu jest mega prosty, po obejrzeniu filmu już wszystko będzie jasne ;) Hybrydy to świetna sprawa, polecam spróbować! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kobiety kochają róż na paznokciach. ;) Dzięki!

   Na pewno obejrzę i spróbuję. Hybrydy robię mamie i cioci, ale sobie robiłam tylko 2 razy, bo jakoś nie czuję potrzeby. :P To chyba z tego powodu, że zwykłe lakiery tak dobrze mi się trzymają, a poza tym mam tylko 5 kolorów hybryd. Za to tradycyjnych lakierów mnóstwo. ;) (To oczywiście wiadomość od Weroniki :P)

   Usuń
  2. Ja kiedyś myślałam że sobie hybrydy robić nie będę, miałam tyle zwykłych lakierów i uwielbiam zmieniać paznokcie co 3-4dni, ale przyszła praca i studia, czasu mniej a hybrydy co raz więcej 😁 teraz jestem tak zakochana w hybrydach 💖😁

   Ja sama nie potrafię się zdecydować 😁 mi się wydaje że stempel podoba mi się bardziej na tej starej wersji, ale reszta z nowej 😁 faktycznie ten negative Space dodaje lekkości i odrostu wcale nie było widać 😁😁

   Usuń
  3. Może wszystko przede mną... :P

   Z tym odrostem, to całkiem dobra sprawa. :D Jak będę robiła sobie hybrydy, to może właśnie z negative space, żeby odrost mnie nie wkurzał. ;)

   Usuń
  4. Co to jest negative space?

   Usuń
  5. Przepraszamy, że tak późno odpowiadamy. :(
   To jest zdobienie, w którym część paznokcia pozostaje "goła" (bez lakieru). Ewentualnie ma tylko bezbarwny lakier. Można na przykład zostawić taki pasek "prześwitu". :D

   Usuń
 12. Paznokcie boskie, chociaż nie jestem wielką fanką różowego. Ale od czasu do czasu... ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy. ;) Czasem można poszaleć! Weronika akurat uwielbia różowy. :)

   Usuń
 13. Osobiście nie lubię różowych paznokci ale te mi się podobają..

  OdpowiedzUsuń
 14. Poradnik raczwj mi się nie przyda. Niektórych rzeczy aż nie chce się komentować...
  Paznokcie cudowne *.* Ten pierwszy wzór szczególnie.Doniczka również wspaniała :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może niektóre fragmenty by Ci się spodobały, ale pewnie nie znalazłabyś zbyt wielu przydatnych informacji. :D
   Dziękujemy bardzo!

   Usuń
 15. Wspaniałe inspiracje!!!. Uwielbiam różowy kolor :) Fajne paznokcie, ten kolor najczęściej gości na moich paznokciach :)
  Dziękuję za wizytę na moim blogu i zapraszam częściej!!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy pięknie! Miło nam, że trafiłyśmy w Twój gust.
   Na pewno będziemy wpadać. ;)

   Usuń
 16. Lubię róż na paznokciach, zwłaszcza o błyszczącym i brokatowym wykończeniu ;)

  OdpowiedzUsuń
 17. Podoba mi się pomysł na ten blog, nie spotkałam się jeszcze z takim, a inspiracji nigdy nie za wiele! :)
  Bardzo ładne pierwsze zdjęcie, świetnie się prezentują krople wody na różowym tle. :D Doniczka jest piękna, uwielbiam rzeczy zrobione tą techniką, może dlatego, że sama nigdy nie miałam cierpliwości, żeby czekać aż te wszystkie kleje i lakiery wyschną.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy! Bardzo nam miło, że spodobał Ci się nasz pomysł. Zapraszamy do inspirowania się z nami, czyli obserwacji naszego bloga, Facebooka i Instagrama (gdzie jesteśmy najczęściej). :D
   Faktycznie decoupage to dość czasochłonna technika, ale efekty są tego warte!

   Usuń
 18. Sądząc po waszej recenzji książki, autorka ma charakter troszkę kpiący i bardzo żartobliwy. Myślę, że jest trochę do mnie podobna. Zamierzam przeczytać tą książkę :)

  ps. Pazurki i doniczka są cudowne!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, styl autorki jest kpiący i żartobliwy - dobrze to ujęłaś. ;) Przyjemnie się czyta, tylko od poradnika oczekiwałyśmy... porad. :D
   Dzięki!

   Usuń
 19. Jestem bardzo ciekawa �� czy dziś widzicie świat na różowo ??? ��
  A także czy uważacie za inspirujące dzisiejsze tematy maturalne ??? ��
  Podobają mi się wasze zdjęcia kwiatów, zwłaszcza to pierwsze : po deszczu.
  Mocno-różowe �� pozdrowienia
  ��

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękujemy! Zdjęcia oczywiście miały być mocno różowe. :D
   Świat oczywiście staramy się postrzegać optymistycznie, chociaż jesteśmy tylko ludźmi i nie zawsze nam się to udaje. :)
   Tematy maturalne były jak to na maturze... Inspirujące w specyficzny sposób. :P Raczej niespecjalnie oryginalne, ale przecież we wszystkim, nawet w rzeczach dość oczywistych można szukać natchnienia. :)
   Zgadzasz się z nami?
   Również serdecznie pozdrawiamy :3

   Usuń
 20. Oj, przepraszam, nie umiem czegoś ustawić, bo smiley's nie wyświetlają się, szkoda.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nic nie szkodzi. :P My nie używamy obrazkowych buziek, ale takie "😉" działają nam przy kopiowaniu na komputerze z czatu Facebooka.

   Usuń
 21. Ciekawe inspiracje! paznokcie świetne :)

  OdpowiedzUsuń
 22. Uwielbiam różowy kolor! Takie zdjęcia od razu przykuwają wzrok :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super, że trafiłyśmy w Twój gust różową inspiracją!

   Usuń
 23. Pierwszy raz widzę ten poradnik, ciekawy post chociaż przyznam, że ja z różem mam pod górkę - nie lubimy się od 8 roku życia :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki. ;) Czasem warto wrócić do ulubionego koloru dzieciństwa. :D

   Usuń
 24. Ogólnie nie przepadam za różem na ubraniach, ale na pazurkach uwielbiam go nosić :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzeba kochać różowy, żeby ubierać się na co dzień w tym kolorze. ;) Na paznokciach to już co innego. :)

   Usuń
 25. Świetne inspiracje, a paznokcie piękne! :)

  OdpowiedzUsuń
 26. Różowy kolor przypinany jest często do małych dziewczynek:) A ja uważam, że to kolor niezwykle piękny i uniwersalny. Twoje paznokcie ZJAWISKOWE!!! Ja przy swoim szlifowaniu drewna mogę tylko o takich pomarzyć;)
  Ale doniczka to już moja bajka, piękna, uwielbiam spękania, to świetna technika na podkreślenie stylu przedmiotu. super!
  Pozdrawiam serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystko zależy od odcienia różu. ;)
   Dziękujemy bardzo! Pozdrawiamy serdecznie. :)

   Usuń
 27. cudowne zdjęcia *.* poradnik to raczej nie mój gust, a paznokcie genialne *.* pierwsza metoda najbardziej mi się podoba <3 no i doniczka jest cudna *.*
  Przegenialny wpis po prostu *.* wydaje mi się, że nawet jeśli ktoś nie lubiłby różowego to po obejrzeniu tych zdjęć by się do niego przekonał ;P
  Pozdrawiam ♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy! Koniecznie spróbuj użyć folii celofanowej na swoich paznokciach. ;) Zachęcamy także do techniki decoupage. :)
   Pozdrawiamy <3

   Usuń
 28. Jeden z moich ulubionych kolorów, piękne pazurki :)

  OdpowiedzUsuń

Czytamy wszystkie komentarze i odpowiadamy na nie.
Zaglądamy na blogi osób komentujących.
Trafimy bez problemu na Twój blog, więc nie wklejaj linków pod inspiracjami. Przedstawić się i zostawić link możesz tutaj - Przedstaw się. Poza tym link do Twojego wpisu może trafić do naszej inspiracji. Sprawdź zakładkę Twórz z nami.
Nie wymieniamy się obserwacjami. Obserwujemy blogi, które podobają się przynajmniej jednej z nas.

Facebook
Polub nas na Facebooku!