piątek, 14 kwietnia 2017

Inspiracja zającami

Wielkanoc nadchodzi wielkimi krokami! W tym roku zdecydowałyśmy się na zajęczą inspirację. Uważacie, że to fajne urozmaicenie? A może wolelibyście remake wielkanocnej inspiracji? :)

Zapraszamy Was na inspirację zającami, w której znajdziecie recenzję filmu idealnego na Poniedziałek Wielkanocny "Bezuchy zając i uszaty pisklak", zdobienie paznokci w zajączki, które zachwyci wszystkich gości oraz zajączkowe prace z masy porcelanowej.
Poza tym czekają na Was zajęcze zdjęcia i oczywiście przy okazji wielkanocne życzenia :)
Zdjęcia inspirowane zającami

 

 
zając na drzewie

przytulanka zając

zając na trawie

zając pluszowy

werterownia

inspiracja zającami

zdjęcie pluszowego zająca

zdjęcie dwóch zająców

zając Lindt Lindor

złoty zajączek

czekoladowy zajączek

figurka zajączków

zające w zieleni

zajączek tyłem

zajączek wielkanocny i forsycja

 Złoty zajączek na zdjęciach został zakupiony za nasze własne pieniądze i nie dostałyśmy żadnego wynagrodzenia, od pewnej firmy z którą się kojarzy, za umieszczenie go w poście.

Recenzja filmu "Bezuchy zając i uszaty pisklak"

Film "Bezuchy zając i uszaty pisklak" jest animacją z 2013 roku. Główny bohater jest zającem bez uszu, przez co jest źle traktowany przez innych przedstawicieli swojego gatunku. Nie ma się z kim bawić, bo inne zwierzęta śmieją się z niego. Pewnego dnia odnajduje jajo, z którego wykluwa się kurczak z uszami!

screen z filmu bezuchy zając i uchaty pisklak


Byłyśmy zszokowane samym pomysłem na film i obawiałyśmy się, że całość będzie po prostu głupia. Jesteśmy jednak mile zaskoczone, choć Weronika odebrała "Bezuchego zająca i uszatego pisklaka" o wiele lepiej. ;) Musimy przyznać, że jest to film dla najmłodszych widzów, gdyż fabuła jest bardzo prosta. Tak naprawdę poruszono tylko jeden wątek.

Obie byłyśmy zachwycone i wzruszone fragmentami, gdy Zając opiekował się jajem. Najpierw bał się i dźgał jajo przez drzwi, ale później niesamowicie cieszył się, że jego przyjaciel nie będzie miał uszu. Rozbawił nas fragment, gdy zakrył jajo, by nie widziało ugotowanego jajka na ekranie telewizora.

Sam pisklak był przesłodki. Jego widok nas rozczulił, a uroku dodały mu właśnie puchate uszka.
Ostatnia scena, gdy maluch w końcu latał, była piękna i zapadła nam w pamięć.
Innym wyjątkowym fragmentem było sklejenie obrazka tak, by ukazywał latające zwierzątko. Możecie zobaczyć, o co chodzi, na zdjęciu poniżej. :)

bezuchy zając i uchaty pisklak


Zwierzaki w filmie miały dostęp do telefonów komórkowych, a także śmiesznego, gadającego komputera z internetem. Co o tym sądzimy? Z jednej strony nie pasuje to do świata bajek dla dzieci, z drugiej jednak strony urządzenia nie były na tyle nowoczesne, by odróżniać się zbyt mocno od reszty przedmiotów. Poza tym obecnie nawet maluchy potrafią obsługiwać telefony czy tablety, wszędzie widzą tego typu gadżety, więc mogłyby być zdziwione ich brakiem. Dobrze, że bajka jest dostosowana do współczesnego dziecka, bo dzięki temu małemu widzowi łatwiej utożsamiać się z bohaterami.

Bardzo szybko domyśliłyśmy się, jakie zakończenie przygotowali dla nas twórcy filmu. Wiedziałyśmy od razu, że to właśnie kask lotnika uniemożliwia pisklakowi latanie. Być może jednak dla najmłodszych nie będzie to takie jasne?

bezuchy zając i uchaty pisklak

Dopisek Tereski:
W przeciwieństwie do Weroniki nie jestem aż tak entuzjastycznie nastawiona do "Bezuchego zająca i uszatego pisklaka". Zdecydowanie wolę klasyki Disneya, takie jak "Dzwonnik z Notre Dam", "Mulan" czy "Piękna i Bestia".
Nie wszystkie fragmenty, które miały bawić widza, były dla mnie zabawne. Część z nich uważam za dość prymitywne, choć - wiadomo - był to film dla dzieci. :) Typowo dla tego typu bajek ciągle obrywali Ci sami "źli" bohaterowie, czyli niedźwiedź i lis, co troszkę mnie denerwowało.
Mam też zastrzeżenia co do wyglądu bezuchego zająca. Przypominał mi po prostu bobra. Krajobrazy były ładne, ale trochę zbyt sztuczne. Nie jestem więc w pełni zadowolona z grafiki. Na tle nieba pisklak wygląda, jakby był nieudolnie wklejony. Można zauważyć białą obwódkę wokół jego tułowia. Osobiście z filmów o zwierzętach w konwencji współczesnej cywilizacji o wiele bardziej polecam "Zwierzogród". Co prawda film nie jest o zającu, a o króliku... Ale ma za to piękne przesłanie, śliczną animację, ciekawych i sympatycznych bohaterów oraz wartką akcję. Dlatego, zwłaszcza nieco starszym odbiorcom, polecam raczej tę produkcję.


Dopisek Weroniki:
Czuję się trochę głupio, że film dla dzieci tak bardzo mnie zachwycił. Jednak taka jest prawda - jestem oczarowana puchatym kurczaczkiem, rozczulona jego przyjaźnią z zającem i spełnieniem jego marzenia. Wszystko było po prostu piękne! Naprawdę nie spodziewałam się, że bajka tak mnie poruszy. Popłakałam się nawet, a nie stało się to ani podczas oglądania Małego Księcia, ani Pięknej i Bestii! Nie znaczy to oczywiście, że "Bezuchy zając i uszaty pisklak" są lepszą produkcją niż "Piękna i Bestia". Dla mnie te filmy należą do innych kategorii, są skierowane do innych odbiorców, więc nie będę ich ze sobą porównywać.
Nie do końca podobała mi się żaba, która połknęła telefon. Poza tym humor do mnie trafił i wielokrotnie śmiałam się podczas oglądania. Byłam zawiedziona, że piosenki były po angielsku, a nie po niemiecku (poza jedną). Przyznaję jednak, że wszystkie mi się podobały i dobrze dopasowane do wydarzeń. Pomijając te dwa drobiazgi, jestem zachwycona filmem! Polecam szczególnie wersję oryginalną, czyli niemieckojęzyczną. :)

bezuchy zając i uchaty pisklak

Zdobienie paznokci - zające w wielkanocnej trawie malowane farbkami akrylowymi

Niestety, znów sięgnęłam po farbki akrylowe. Starałam się bardzo, ale nie znalazłam nic zajęczego w moich zbiorach ozdób...

Bazą pod paznokcie w zajączki jest piękny, idealny na wiosnę lakier Essence the gel nail polish 38 love is in the air. Ma on jasny, żółciutki odcień. Krycie lakieru jest bardzo dobre, zwłaszcza jak na pastelowy kolor. Na zdjęciach oglądacie dwie warstwy. Wspominałam już, że uwielbiam lakiery z tej kolekcji Essence? ;)

żółte paznokcie, essence 38 love is in the air

essence the gel nail polish 38 love is in the air

pastelowe, wielkanocne paznokcie

Później oczywiście zabrałam się za malowanie farbkami akrylowymi.
Mam dla Was troszkę zdjęć "w trakcie". :)

malowanie farbkami akrylowymi

Zaczęłam oczywiście od zarysu zająca białą farbką, a następnie obrysowałam go czernią. Do tego celu użyłam mojego najcieńszego pędzelka od Indigo. Jak na razie malowałam nim dopiero drugi raz, ale jestem zadowolona. :)
Przypomniałam sobie o wykonaniu zdjęcia, gdy zaczęłam kolorować pisankę trzymaną przez zajączka.
kontury zajączka

Przy malowaniu zajączka na środkowym palcu pamiętałam o zrobieniu zdjęć po obramowaniu zajączka i po poprawkach. Kontury stają się cieńsze, dzięki białej farbce akrylowej. 

paznokcie krok po kroku

paznokcie z zającem

Następnie oczywiście trochę popoprawiałam, pokolorowałam, dodałam elementy na pyszczku zajączka i tak oto wygląda gotowy zwierzak.

zajączek wielkanocny paznokcie

Ostatecznie na wszystkich paznokciach domalowałam źdźbła trawy różnymi odcieniami zieleni. Na palcu wskazującym umieściłam narcyzy. Obok zajączka z pisanką, na czwartym paznokciu pojawiły się uszy wystające z trawy, a na najmniejszym paznokciu wykonałam bazie. Najbardziej jestem zadowolona z kciuka lewej dłoni, bo tam rysunek mógł być ciut większy, a przez to wyszedł wyraźniejszy. :)

Na prawym ręku namalowałam głównie trawę, gdyż to nie było aż tak trudne. Na palcu serdecznym odtworzyłam wzór bazi, na środkowym podtrzymałam zajęczy temat, tworząc uszy zajączka. Na kciuku widzicie pisanki.

Całość pokryłam matowym top coatem od Eveline, by zabezpieczyć zajęcze zdobienie.

wielkanocne paznokcie

żółte paznokcie

paznokcie z trawą, baziami

paznokcie w zajączki

pisanki na paznokciach

paznokcie w zajączki na wielkanoc

wielkanocne zdobienie paznokci

zdobienie malowane ręcznie

zdobienie malowane farbkami akrylowymi

wiosenne paznokcie w zajączki

wielkanocne, żółte paznokcie z żonkilami

paznokcie na wielkanoc

makro zdjęcie paznokci

malowany zajączek

bazie na paznokciach

Jak Wam się podobają moje paznokcie w zajączki? 😉 Moim zdaniem są idealne na Wielkanoc, ale jeśli zrezygnujecie z pisanek, to sprawdzą się po prostu na wiosnę.

Zajączki z masy porcelanowej

 

O masie porcelanowej możecie znaleźć trochę informacji w inspiracji czekoladą KLIK:)

Zajączkowy wisiorek i marchewkowe kolczyki

 

Za pomocą wykałaczki ulepiłam zajączka i marchewki. Podczas lepienia włożyłam w nie metalowe kółeczka.

masa porcelanowa

Po wyschnięciu pomalowałam całość farbkami akrylowymi. Dodałam zawieszki do kolczyków i rzemyk.

kolczyki marchewki i wisiorek zajączek

biżuteria zajączek

biżuteria z masy solnej

biżuteria zajączek i marchewki

biżuteria diy

biżuteria na wielkanoc handmade

Tak wygląda gotowy zestaw zestaw kolczyków marchewek i wisiorka zajączka.

kolczyki marchewki diy

Same kolczyki marchewki.

zawieszka zajączek diy

wisiorek zajączek diy

Tutaj sama zawieszka zajączek na rzemyku.

Wystające nogi zająca - zakładka do książki

Zakładkę również wykonałam z masy porcelanowej. Przy pomocy wykałaczki wykonałam stópki, ulepiłam również tułów, pozostałą część nogi oraz ogonek. Całość połączyłam używając odrobiny wody.


masa porcelanowa

formowanie masy porcelanowej

biała masa porcelanowa

zajączek z masy porcelanowej

masa porcelanowa diy

łapka z masy porcelanowej

stopa z masy porcelanowej

figurka z masy porcelanowej diy

zajączek figurka diy

ogonek zajączka masa porcelanowa

Od strony brzuszka zrobiłam nacięcie i włożyłam wstążkę. Zalałam to odrobiną wikolu. Kiedy wszystko wyschło, pomalowałam na szaro i biało.

zakładka do książki diy

zakładka do książki z masy porcelanowej

zadek zająca diy

zakładka do książki zając

zakładka do książki w kształcie zajączka

 Jak podoba Wam się taka eksperymentalna zakładka?

 

Życzenia


Wesołego Alleluja

Korzystając z okazji, że Święta Wielkanocne tuż, tuż, życzymy Wam pełnych radości i rodzinnych Świąt Wielkiej Nocy. Pogody w sercu i radości płynącej z faktu Zmartwychwstania Pańskiego oraz smacznego jajka w gronie najbliższych osób.
Wesołego Alleluja!

Weronika i TereskaInspiracja wielkanocna


Jeśli jesteście tutaj nowi lub po prostu nie pamiętacie naszej zeszłorocznej inspiracji, to zapraszamy serdecznie! Wystarczy kliknąć na zdjęcie. :)

wielkanocna inspiracjaDziękujemy za przeczytanie postu z inspiracjami. Zachęcamy do wykonania własnych prac :) Podzielcie się z nami swoimi pomysłami, uwagami i pytaniami w komentarzach. Mamy nadzieję, że zainspirowałyśmy kogoś do skorzystania z naszych pomysłów :)

Wszystkie zdjęcia zostały wykonane przez nas. Screeny pochodzą z filmu "Bezuchy zając i uszaty pisklak".

Jeśli chcesz być na bieżąco, polub nas na Facebooku. Tam pojawiają się informacje o nowych postach.
Zapraszamy też do obserwowania naszego bloga i profilu na Instagramie :) 
Prosimy o umieszczanie propozycji na inspiracje pod spisem postów :) Dziękujemy!

86 komentarzy:

 1. Mnie się podoba inspiracja zajączkiem :D Kolejny raz nie mogę wyjść z zachwytu nad paznokciami! Mega podziwiam, ja bym nie potrafiła na tak drobnej powierzchni stworzyć czegoś tak szczegółowego :) A zajączki z masy są przeurocze :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo nam miło! :)
   Tworzysz za to wspaniałe dzieła na papierze, ale pewnie dałabyś radę także na paznokciach. Wszystko jest kwestią przyzwyczajenia. :P
   Dziękujemy bardzo. ;)

   Usuń
 2. I kolejny raz jestem zachwycona paznokciami- są bombowe :)
  Wesołych Świąt!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki!
   Już po Świętach, ale komentarz przeczytałyśmy jeszcze przed. ;)

   Usuń
 3. Jak zawsze zachwycam się paznokciami, świetny pomysł na ich ozdobienie i podziwiam za zdolności!;) Ciekawe są też kolczyki-marchewki i wisiorek-króliczek;) Również życzę Wesołych Świąt;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy bardzo! Wisiorek to zajączek. :)
   Zachęcamy do wykonania biżuterii z masy porcelanowej! ;)

   Usuń
 4. Ojejku, same piękności w tym poście :D Pazurki jak zwykle genialne, wyroby DIY też cudowne, zakładka do książki mnie urzekła <3
  No i już wiem, jaki film będę jutro oglądać :D
  Wesołych Świąt, Kochane! :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy! Takie komentarze są bardzo miłe. Aż chce się dalej prowadzić bloga. ;)
   Obejrzałaś w końcu? :P
   Już po Świętach, ale komentarz przeczytałyśmy jeszcze przed. Pozdrawiamy serdecznie! :*

   Usuń
 5. Pazury mega! ;D Ale ten króliczy tyłek jako zakładka bombowy ;D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki! :D
   Jakby co, to jest to zajęczy tyłek, ale możesz zrobić króliczą wersję. :P

   Usuń
 6. Świetny post ;-) O tej bajce pierwszy raz słyszę. Podobają mi się za to strasznie paznokcie! Jako paznokciomaniaczka stwierdzam, że są po prostu obłędne!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy bardzo. ;-)
   Też wcześniej nie słyszałyśmy o "Bezuchym zającu i uszatym pisklaku".

   Usuń
 7. dwa zające obok siebie - sama słodycz;D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszymy się, że podobają Ci się nasze zdjęcia :3

   Usuń
  2. bardzo:) aż się szczęka cieszy:)

   Usuń
 8. uwielbiam zajace sama mam zywego w domu :) paznokcie piekne

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki! :)
   Możesz wysłać nam zdjęcie na adres: werterownia@gmail.com
   Chętnie wrzucimy do wpisu z linkiem do Ciebie. ;)

   Usuń
 9. Paznokcie wygrały wszystko! Megaaa

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie zgadzam się! Te zajączki z masy porcelanowej są równie urocze! Co za wspaniały pomysł!

   Usuń
  2. Oczywiście paznokcie i rękodzieło to dwie zupełnie różne kategorie i trudno je porównywać. Dziękujemy obu stronom ;)

   Usuń
 10. Ja osobiście uwielbiam zajęcze motywy. Nie wyobrażam sobie Świąt Wielkanocnych bez zajączków czekoladowych, czy chociażby zwykłych figurek. Paznokcie są przeurocze! <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. My również uwielbiamy zające!
   Święta Wielkanocne mogłyby istnieć bez zajączków, ale faktycznie teraz już bardzo się z nimi kojarzą. ;)
   Dzięki. :)

   Usuń
 11. Ale cuda :) Ja kocham króliki - jak są te tzw crazy cat lady to ja mam taki syndrom w formie królików, się rodzice śmieją, że królicza mamka ze mnie jest, ale muszę to przyznać, że ta bajka mnie przeraziła - hybryda kurczaka z zającem, a pfffuuu toż to gorsze niż gender, a potem moje dziecko będzie myślało że modyfikacje genetyczne są spoko - nie no żartuje, ale dosłownie jakbym to zobaczyła to bym miała traumę na całe życie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękujemy. )
   Cieszymy się że podpasowałyśmy tematem, chociaż wpis jest inspiracją zającami, a nie królikami.
   Nie myślałyśmy w ten sposób o "Bezuchym zającu i uszatym pisklaku".
   To ciekawe podejście.
   Naszym zdaniem jest to jednak lekka nadinterpretacja. :P
   Według nas film może nieść piękne przesłanie szczególnie dla dzieci niepełnosprawnych. Ta animacja pokazuje, że nawet będąc innym od wszystkich, możemy odnaleźć szczęście.

   Usuń
 12. Radosnych i rodzinnych Świąt Wielkanocnych !!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co prawda już po Świętach Wielkanocnych, ale dziękujemy bardzo!

   Usuń
 13. Ależ tu dużo zajączków! Bardzo podobają mi się paznokcie !Ja już nie pamiętam kiedy malowałam coś ręcznie, a kiedyś bardzo to lubiłam ; teraz jednak brak mi na to czasu ;( Wesołych Świąt!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękujemy. :)
   Oj tak, z malowaniem ręcznym zawsze długo się schodzi...

   Usuń
 14. Życzę Wam zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych,pełnych wiary, nadziei i miłości.Radosnego, wiosennego nastroju,serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego Alleluja! Dziękuję za piękne życzenia dla mnie :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już po Świętach, ale dziękujemy pięknie! :-)

   Usuń
 15. Macie wyobraźnię z tymi zdjęciami :D
  Mam ten lakier Essence. Bardzo ładnie "zrobione" paznokcie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Staramy się. :D
   Dzięki! Wiedziałam, że gdzieś ten lakier widziałam jeszcze przed zakupem. Może to właśnie u Ciebie. ;)

   Usuń
 16. Odpowiedzi
  1. Które podoba Ci się najbardziej? :3

   Usuń
 17. Jak zwykle - kawał dobrej roboty dziewczyny! Pisałam już na insta - paznokcie to istne mistrzostwo :)
  A co do bajki, to nie masz co się czuć głupio Weroniko - często płaczę na filmach, szczególnie jeśli bohaterowi dzieje się coś złego (np. bliska mu osoba jest bliska śmierci). Generalnie bardzo wczuwam się w bohaterów i co jakiś czas muszę sobie uświadamiać, że to tylko film :D
  A zakładka do książki jest urocza i bardzo pomysłowa! :)
  Wesołych Świąt! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy serdecznie! :)
   Weronika właśnie bardzo rzadko płacze na filmach, a tutaj jej się zdarzyło. :P Tereska za to wczuwa się tak jak Ty. ;)

   Usuń
 18. Pazury - genialne! Po prostu święta, święta, święta :)
  Lubię takie Wielkanocne inspiracje, a ten zająć jest naprawdę wszędobylski ;)
  Pięknie tam u Ciebie.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękujemy! W Warszawie faktycznie jest sporo ładnych miejsc. ;)

   Usuń
 19. Jakie cudowne inspiracje :D A pazurki po prostu genialne :D

  OdpowiedzUsuń
 20. Świetne inspiracje :). Paznokcie przepiękne, królik wyszedł niesamowicie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Polecamy zapoznać się z nazwą inspiracji, gdyż nasz zajączek czuje się urażony, gdy jest nazywany królikiem. :P
   Dzięki. ;)

   Usuń
 21. super inspiracje ! :)

  Pozdrawiam i życzę cudownego tygodnia :)
  ANRU,

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki, a co Ci się najbardziej podoba? :3 Również pozdrawiamy. :)

   Usuń
 22. Pazurki prześliczne:) Podziwiam za talent i cierpliwość do wykonania:)

  OdpowiedzUsuń
 23. Ciekawe zdobienie paznokci :)

  OdpowiedzUsuń
 24. Paznokcie inspirowane zajączkami to mój nr jeden na dzisiaj:)

  OdpowiedzUsuń
 25. Genialny post. Mega inspirujący! :) Świetne rzeczy robisz! Najbardziej urzekła mnie dupka zająca! Coś fantastycznego! :)

  OdpowiedzUsuń
 26. Ile inspiracji :D
  Oczywiście jestem jak zwykle uradowana nowymi pazurkami :)

  OdpowiedzUsuń
 27. Super paznokcie! Jak ja bym chciała umieć sama tak malować *-*

  OdpowiedzUsuń
 28. Świetnie to wszystko wygląda :) Bardzo dziękuję za wizytę i zapraszam jak najczęściej :) Ja już obserwuję Twój blog, więc na pewno będę tutaj wpadać :) Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy bardzo, tylko jest nas dwie. ;)
   My też już obserwujemy Twój blog, bo tworzysz wyjątkowe prace.
   Pozdrawiamy serdecznie!

   Usuń
 29. Zajączki <3
  Już Was kocham. :D

  Tak czułam, że te zdjęcia na instagramie coś znaczą... :)

  Macie ogromny talent - paznokcie (wow!), a ten wystający zajączek z książki - o jacie, chciałabym takiego zrobić, ale czuję, że polegnę.

  Zainteresowała mnie bajka... film: "Bezuchy zając i uszaty pisklak". Chyba obejrzę, lubię takie klimaty. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki! <3
   Zachęcamy do czytania podpisów pod zdjęciami na Instagramie. :P
   Na pewno dałabyś sobie radę z zakładką i paznokciami. Gdybyś miała jakieś pytania, to pisz. :)
   Miło nam, że znów Cię zainspirowałyśmy. ;)

   Usuń
  2. Paznokci takich na pewno nie uda mi się stworzyć. Choć spróbować mogę. :D

   Usuń
  3. Zawsze warto spróbować. :) Może odkryjesz w sobie talent?

   Usuń
 30. Świetny zajączkowy post:) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 31. O jakie ładne paznokcie :) Pięknie wyszło :) Jestem zachwycona pomysłowością :)

  OdpowiedzUsuń
 32. Wszystkie inspiracje wspaniałe, ale paznokcie urzekły mnie najbardziej, boooskie są :)

  OdpowiedzUsuń
 33. Ale pomysłowe zdjęcia! A manicure piękny!

  OdpowiedzUsuń
 34. paznokcie są przecudne ach śliczne inspirację zająć ;*

  OdpowiedzUsuń
 35. Jakie te zdjęcia są urocze i pazurki słodkie :)

  OdpowiedzUsuń
 36. Hahaha, super sesja zajączkowa na zewnątrz :D

  OdpowiedzUsuń
 37. Jaka wspaniała sesja zdjęciowa. Widać pasję, fachowość i artystyczne ''oko''. A manicure po prostu wymiata. Jestem pod wrażeniem i to ogromnym.

  OdpowiedzUsuń
 38. Te zające przeurocze. A paznokcie - wow! Gdybym ja potrafiła takie cuda malować <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki. :)
   To wszystko kwestia ćwiczeń!

   Usuń
 39. WOW! Ale piękne pazurki ;) I bardzo pomysłowa zakładka :)

  OdpowiedzUsuń
 40. Bardzo ciekawy i inspirujący post.Zdjęcia z zajączkiem są tak pomysłowe i słodkie iż zatrzymałam sie na dłużej oglądając je. Animacje bardzo lubię ale tej nie oglądałam, może dziś ją zaliczę :-)Piękny i bardzo pracochłonny mani, podziwiam :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo nam miło. :) Dziękujemy!
   Zachęcamy do obejrzenia "Bezuchego zająca i uszatego pisklaka". :D

   Usuń

Czytamy wszystkie komentarze i odpowiadamy na nie.
Zaglądamy na blogi osób komentujących.
Trafimy bez problemu na Twój blog, więc nie wklejaj linków pod inspiracjami. Przedstawić się i zostawić link możesz tutaj - Przedstaw się. Poza tym link do Twojego wpisu może trafić do naszej inspiracji. Sprawdź zakładkę Twórz z nami.
Nie wymieniamy się obserwacjami. Obserwujemy blogi, które podobają się przynajmniej jednej z nas.

Facebook
Polub nas na Facebooku!